Визначено кращих вчителів Рівненщини 2022 року

   

9 та 10 лютого тривав відбірковий та фінальний етапи першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022». Відбірковий етап визначив 16 переможців, які змагалися за звання кращих.

Під час фінального етапу конкурсанти проходили наступні конкурсні випробування: «Дистанційний урок», «Методичний практикум» та «Майстер-клас».

Конкурсанти демонстрували знання із предмета, вміння володіти сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, а також сучасними методами, прийомами, формами і засобами навчання, спрямованими на формування предметних і ключових компетентностей та наскрізних умінь.

Нагадаємо, що загалом до участі у цьогорічному конкурсі долучилися 67 педагоги Рівненської області.

За результатами випробувань переможцями фінального етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2022» стали:

у номінації «Біологія»:

Оверчук Олександр Олександрович, вчитель Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради

 

у номінації «Інформатика»:

Рожко Володимир Вікторович, вчитель Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради

 

у номінації «Основи правознавства»:

Якута Руслана Андріївна, вчителька Рівненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 Рівненської міської ради

 

у номінації «Мистецтво»:

Мулик Надія Іванівна, вчителька Радивилівського ліцею № 2 ім. П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району.

 

Лауреатами конкурсу стали: у номінації «Біологія»:

Довбак Руслана Олександрівна, вчитель Костопільського ліцею № 4 Костопільської міської ради;

Жакун Марія Трохимівна, вчитель  Залузького опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів  Дубровицької міської ради Сарненського району;

Луцик Алла Станіславівна, вчитель Опорного закладу Балашівський ліцей Березнівської територіальної громади.

 

У номінації «Інформатика»:

Ревук Руслан Романович, вчитель Колківського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької міської ради;

Кладько Іван Васильович, вчитель Озерського ліцею Каноницької сільської ради;

Тіяра Микола Русланович, вчитель Дубенського ліцею № 5 Рівненської області.

 

У номінації «Основи правознавства»:

Кедрук Вячеслав Петрович, вчитель Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради;

Кузьмич Мирослава Петрівна, вчителька Немовицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району;

Перчиць Любов Миколаївна, вителька Мульчицького ліцею Вараської міської ради.

 

У номінації «Мистецтво»:

Голубовська Маргарита Іванівна, вчителька Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради;

Карпюк Олена Василівна, вчителька Опорного закладу Демидівський ліцей Демидівської селищної ради;

Мельник Оксана Анатоліївна, вчителька Корнинського ліцею Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області імені Свіржевського Романа Петровича.

(На телеграм - каналі "Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації" https://t.me/donrivne можна знайти актуальну інформацію. Переходь на актуальні новини. Формуй новий освітній простір - змінюй філософію освіти Рівненщини!)


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram