КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  „СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ” РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

вул.Чорновола, 79б м.Рівне, 33015

Е-mail: rivneosun2007@ukr.net

http://www.rivneosun.com.ua/

 

ВОРОБЕЙ Володимир Федорович директор 63-50-29
ГАЙДАЧЕНКО Людмила Павлівна заступник директора з навчально-виховної роботи 63-50-29
СЕРГІЄНКО Дмитро Миколайович заступник директора з адміністративно-господарської  роботи 63-50-29
ХОМУТЯНСЬКА Оксана Анатоліївна головний бухгалтер 63-50-29
МЕЙЛЕР Наталія Леонтіївна провідний бухгалтер 63-50-29
МОРОЗ Євдокія Павлівна методист 63-50-29
ВЛАСЮК Інна Миколаївна методист 63-50-29
ДУЖУК Сніжана Андріївна завідувач методичного відділу 63-50-29
ШЕХТЕР Лілія Миколаївна завідувач відділу організаційно-масової роботи 63-50-29
КАТЮХА Валентина Василівна завідувач відділу екології та ландшафтного дизайну 63-50-29
БОБРОВСЬКА Валентина Анатоліївна завідувач відділу біології та валеології 63-50-29
ВЛАСИК Алла Миколаївна завідувач відділу біології та валеології 63-50-29
ДЯЧУК Ольга Сергіївна секретар-друкарка 63-50-29

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

вул. Ст.Бандери, 39 а,  Рівне, 33014

Е-mail: utrovno@ukr.net

http://www.cnttum.rv.ua

ЮЖАКОВ Володимир Вікторович директор (097) 448-37-48
ДАНЕВИЧ Наталія Леонідівна заступник директора з навчально-виховної роботи 63-54-49

(050) 925-55-01

КАЛЕНСЬКА Юлія Миколаївна заступник директора з методичної роботи (067) 926-40-98
КАБУЛОВА Катерина Миколаївна заступник директора з адміністративно-господарської частини (097) 672-17-99
КРАВЧУК Василь Миколайович завідувач спортивно-технічного відділу (097) 94-22-639
ПЕКАРСЬКА Олена Миколаївна завідувач методичного відділу (097) 80-27-093
РАЦКЕВИЧ Наталія Миколаївна завідувач відділу організаційно-масової роботи (068) 625-75-76
БІГУНОВ Олександр Сергійович методист (097) 211-02-44
ДОМАНСЬКА Мирослава Іванівна методист (067) 360-44-60
ПРИМАЧОК Віктор Валентинович методист (068) 62-555-35
ТИТЕЧКО Павло Якович методист (067) 288-40-22
ХОДЄЄВА Людмила Віталіївна методист (096) 11-87-333
МІНЬКОВ Дмитро Олександрович практичний психолог (067) 75-25-229
ПОВШЕНЮК Ольга Павлівна головний бухгалтер (068) 03-93-488
ТРЕТЯК Людмила Степанівна бухгалтер (098) 58-11-800
АНДРЮШИНА Олена Василівна секретар 63-54-44

(098) 467-64-34


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

вул. В.Чорновола, 74 м.Рівне, 33028

Е-mail: rivne_sytur@ukr.net

Вебсайт: http://rivnesytur.org.ua

 

ЄВУШКО Ірина Павлівна директор (068)-03-80-613
Приймальня (0362)-63-54-04
БРОНЧУК Наталія Олександрівна заступник директора з навчально-виховної роботи (067)-28-93-698
 ЗАВІЗІОН Оксана Богданівна заступник директора з адміністративно-господарської роботи (067)-72-12-293
 МЕЛЬНИЧУК Віта Віталіївна завідувачка туристсько-краєзнавчого  відділу (067)-41-90-039
 ЛЕБЕДЮК Тетяна Вікторівна  завідувачка організаційно-масового відділу (098)-61-51-338
 ГРИГОР Леся Михайлівна  методист (067)-36-04-562
 СОРОКІН Сергій Анатолійович  методист (098)-60-96-320
Бухгалтерія (0362)-63-47-19
ПЕТРОВСЬКА Оксана Василівна головний бухгалтер (097)-83-55-959
 БОЛЬШАКОВА Ольга Григорівна бухгалтер (096)-43-30-491
ЯКИМОВИЧ Анастасія Василівна секретар-діловод (068)-33-50-229

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

вул.Соборна, 11а м.Рівне, 33028

Е-mail: sport-rivne@ukr.net

вебсайт: http://sport-rivne.org

ШЕМОСЮК Сергій Степанович директор 63-33-81
ПОДОЛЯНКО Вадим Зіновійович заступник директора 26-48-67
ХЛІСТУНОВА Лілія Георгіївна Старший методист 26-48-67
МАТУСЕВИЧ Андрій Антонович Методист 26-48-67
СІДОРЧУК Павло Миколайович Методист 26-48-67
Бухгалтерія Методист 26-48-67
Черговий (сторож) 26-39-54

ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РІВНЕНСЬКА  МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

вул.С.Петлюри, 17 м.Рівне, (0362)33028

http://www.man.rv.ua

Е-mail: man.rivne@ukr.net

 

АНДРЄЄВ Олександр Анатолійович директор 26-57-70
ЛІВАНДОВСЬКА Любов Миколаївна заступник директора з навчально-виховної роботи 26-57-70
Мазур Олександр Олексійович заступник директора з навчально-методичної роботи 26-57-70
Методичний відділ 62-32-94
Малиновський Євгеній Вікторович Завідувач природничо-математичного відділу 097 024 11 32
Шокало  Юлія Миколаївна Завідувач гуманітарного відділу 097 024 11 32
Данильчук Ольга Олександрівна Головний бухгалтер 62-32-94
Омельчук Ольга Василівна Діловод 62-32-94