• Вт
  24
  Вер
  2019

  24 вересня 2019 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбудеться обласний семінар для керівників творчих об’єднань позашкільних навчальний закладів з орігамі на тему: «Формування естетичних орієнтирів вихованців».

  Відкриття семінару відбудеться 24 вересня 2019 року об 11.00 год. за адресою: пл. Короленка, 6, м. Рівне.

 • Чт
  26
  Вер
  2019

  26 вересня 2019 року на базі Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій відбудеться обласний семінар для керівників творчих об’єднань з інформаційних технологій на тему: «Робота педагога в сучасному закладі позашкільної освіти: виклики сьогодення, професійний стандарт та вектори розвитку».

  Відкриття семінару відбудеться 26 вересня 2019 року об 11.00 за адресою: вул. Грушевського, 2, м. Костопіль.

 • Пт
  27
  Вер
  2019

  27 вересня 2019 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбудеться обласний семінар-практикум для керівників творчих об’єднань позашкільних навчальний закладів з картингу, мопедистів та мотоциклістів з теми: «Формування технічних навичок гуртківців на заняттях мотогуртка». Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

  Відкриття семінару відбудеться 27 вересня 2019 року об 11.00 год. за адресою: м. Рівне, вул. Чорновола, 79-Б.

 • Пт
  27
  Вер
  2019

  27 вересня 2019 року у м. Рівному на трасі мотокросу (територія комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради) відбудуться відкриті обласні змагання мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді, які проводить комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Захід буде організовано відповідно до Положення про проведення відкритих обласних змагань мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді.

  Змагання проводяться у таких класах: «Мопед стандарт», «Мопед вільний» молодшої та старшої вікових категорій, «Мотоцикл стандарт», «Мотоцикл вільний» - в індивідуально-командному заліку; перегони по пересічній місцевості, що складаються з двох заїздів у кожному класі машин.

  Основними завданнями цих змагань є розвиток конструкторських та раціоналізаторських здібностей, стимулювання росту спортивно-технічної майстерності учнівської молоді; популяризація технічної творчості та надання технічних знань з галузей автотехніки, правил дорожнього руху; виховання в дітей сили волі, дисциплінованості, відповідальності, вміння переборювати труднощі, адаптуватися до оточуючого середовища та обмін досвідом з організації роботи спортивно-технічних об’єднань учнівської молоді.

  Відкриття змагань відбудеться 27 вересня 2019 року о 10.00 год. за адресою: м. Рівне, вул. Чорновола, 79-Б.

 • Пт
  27
  Вер
  2019
  10:00Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

  27 вересня 2019 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудуться XXVI Всеукраїнські педагогічні читаннях «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю: Методична спадщина педагога в контексті ідей Нової української школи»

  Плануються такі напрями роботи:

  • Методичні аспекти педагогічної системи Василя Сухомлинського: перспективи творчого застосування в освітньому просторі Нової української школи.
  • Організація роботи з педагогічним колективом: актуалізація досвіду Школи Василя Сухомлинського.
  • Методичні ідеї Василя Сухомлинського у фаховій підготовці та післядипломній освіті вчителя.
  • Методичний досвід Василя Сухомлинського та освітній процес
  • Методична спадщина Василя Сухомлинського у бібліотечному та музейному просторі.

  Робочі мови: українська, англійська, польська.

  Форми участі: очна та заочна.

  Контакти оргкомітету:

  Кабінет інноваційної діяльності та науково-дослідної роботи РОІППО,

  e-mail:kabidndr@gmail.com;

  тел.: (0362) 64-96-70;

  Контактна особа: Антонюк Лілія Володимирівна – (098) 768-58-54.

 • Чт
  03
  Жов
  2019
  12:00Рівненський драматичний академічний театр

  Урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти

 • Ср
  16
  Жов
  2019
 • Ср
  16
  Жов
  2019
  11:00управління освіти і науки

  Головне питання: реформування системи інтернатних закладів області в умовах Національної стратегії деінституалізації