Інформація про проведення чергової атестації педагогічних працівників у 2024 році

10 жовтня 2023 року проведено засідання атестаційної комісії департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, на якому:

  • затверджено графік роботи атестаційної комісії департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації у 2023-2024 навчальному році;
  • затверджено список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2014 році;
  • визначено адресу електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі): rvdeposvity@gmail.com.

Звертаємо увагу педагогічних працівників, які підлягають атестації у 2024 році на те, що відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників, педагогічний працівник, який атестується, може протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення цієї інформації подати до атестаційної комісії документи, що, на його думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення. Документи можуть подаватися в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів надсилається на адресу електронної пошти atestacia.rvdeposvity@gmail.com з підтвердженням про отримання.

Секретар атестаційної комісії                     Наталія АНАСТАСЬЄВА

Контактний телефон  098 44 55 102