Вчителів фізичної культури Рівненщини запрошують на дружні матчі з дартсу

   

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України започатковує нову традицію – дружні матчі з колективами фізичного культури навчальних закладів Рівненщини з різноманітних видів спорту.

3 березня за ініціативи колективу Рівненського коледжу економіки та бізнесу відбувся матч з дартсу. По 4 учасника від кожної установи  визначали кращих, як в командному так і в особистому заліку. Дружня атмосфера та дотепні жарти супроводжували учасників протягом всього турніру.

Перемогу в першому матчі такого формату здобув колектив Рівненського обласного відділення КФВС МОН. Абсолютним чемпіоном за набраними балами став Олександр Самсонюк.

Учасники змагань домовилися про матч-відповідь і готуються до нових зустрічей. Запрошуємо колективи всіх навчальних закладів Рівненщини до участі в подібних турнірах.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

(На телеграм - каналі "Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації" https://t.me/donrivne можна знайти актуальну інформацію. Переходь на актуальні новини. Формуй новий освітній простір - змінюй філософію освіти Рівненщини!)


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram