У Вараській ЗОШ №1 змагалися сім’ї з різних куточків області

   

Мешканці Рівненщини все активніше демонструють бажання займатися фізичною культурою і спортом та вести здоровий спосіб життя. Своє прагнення зробити спорт невід’ємною складовою родинних стосунків сім’ї засвідчили активною участю в ІІ турі обласної спортивно-масової гри «Сімейні перегони. Здоровий спосіб життя», що цими вихідними відбувся у Вараській ЗОШ №1.

У спортивному залі зібрались сім сімей з Дубровицького, Сарненського, Володимирецького районів та міста Вараш, щоб визначити, хто ж з них стане учасником ювілейного суперфіналу. Привітати присутніх та створити своїми яскравими художніми номерами справжню святкову атмосферу завітали учасники театр-студії танцю «Грааль» (керівник Юлія Лакизюк-Крупіч).

Програма змагань складалась із п’яти спортивних естафет та інтелектуального завдання. Частина колективів вже не перший раз успішно виступає на таких змаганнях, тому конкуренція була дуже високою. Спортивне суперництво панувало на майданчику в кожному старті. Об’єднавши зусилля, сім’ї наполегливо та майстерно вправлялися з різноманітними завданнями.

Окрім командних спортивних естафет, на завершення організатори приготували для глядачів та учасників олімпійську вікторину, де шанс на перемогу мали всі присутні.

У загальному підсумку змагань перемогу здобула сім’я Скібчик (м. Вараш). Вона виборола участі у суперфіналі. Сім’я Серко (Дубровицький район) посіла друге місце, а сім’ї Малюк (м. Вараш) дісталася «бронза».

         Сподіваємося, що наступні етапи ІІІ туру «Сімейних перегонів» теж порадують учасників та вболівальників напруженою, цікавою та веселою боротьбою сімейних спортивних команд.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram