В селі Горбаків Рівненського району відкрили сучасний дитсадок.

   

Сьогодні в селі Горбаків Рівненського району відкрили сучасний дитсадок. Приміщення старої школи переобладнали під дошкільний заклад. Одночасно тут зможе виховуватися 50 дітей.

«Із відкриттям таких закладів ми будуємо нову країну. Дякую керівнику Бабинської громади за перший крок у відновленні – виготовленні проєкту реконструкції. Відновити старе приміщення та реконструювати заклад ззовні та зсередини вдалось завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», – розповів голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.

Приміщення дитячого садочка було збудовано у 1971 році, розповідає голова Бабинської громади Володимир Бойко. Однак, до 2017 року в цьому приміщенні функціонувала школа. На території Горбаківської сільради досі не було жодного садочка. Тому рішення про реконструкцію приміщення школи під дошкільний заклад підтримали усі мешканці. Тож і діти, і батьки із нетерпінням чекали на відкриття.

Спочатку будівельники демонтували старі перегородки та підсилили конструкцію самої будівлі, потім перепланували перший та другий поверхи. Приміщення дитсадка сучасне та яскраве. Три групи вже забезпечені меблями та необхідним інвентарем. Залишилося облаштувати територію навколо будівлі.

Вже 1 вересня діти зможуть піти в новий дитячий садочок.

Нагадаємо, цьогоріч до програми Президента «Велике будівництво» включені 3 садочки Рівненщини – окрім Горбакова, ще у Рівному та в смт Мізоч.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram