Стартував обласний етап конкурсу “Учитель року – 2020”

   

Пів сотні вчителів зі всієї області впродовж двох днів показуватимуть свої знання та вміння застосовувати різноманітні технології, методики та форми роботи з учнями. Конкурс розпочався 20 лютого в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

“Тут зібралися кращі педагоги міст, районів та об’єднаних громад області. Адже ви вже перемогли у першому етапі конкурсу. Бажаю вам професійного розвитку, здобутків та перемог на вчительській ниві”, – звернувся до педагогів начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

За підсумками першого дня конкурсу буде визначена четвірка лідерів у кожній із номінацій: «Початкова освіта», «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Хімія». Наступного дня вже  двадцятка найкращих продовжить виконувати різноманітні завдання та проводитиме уроки. В підсумку обласного етапу змагань переможці номінацій отримають премії в розмірі двох посадових окладів вчителя вищої категорії  та продовжать змагатися із колегами зі всієї України у фінальному етапі конкурсу.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram