На Рівненщині визначилися переможці конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»

   

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу  учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

До 16 березня усі роботи талановитих учнів можна переглянути в обласній універсальній науковій бібліотеці Рівного.

Барига Андрій, учень 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІ ст. Дубенського району, робота – «Згадав свою Волинь святую…» 

Загалом, на конкурсі представили 156 творчих робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Участь у ньому взяли талановиті учні з Сарненського, Млинівського, Здолбунівського, Дубенського районів та з Рівного.

Усі вони навчаються у школах естетичного виховання, загальноосвітніх школах, професійно-технічних училищах та позашкільних навчальних закладах.

Мінчук Олена, учениця 5 класу Яринівської ЗОШ І-ІІ ст. Сарненського району, робота – «Не журися, Україно! Слізоньки зітри. Буде завтра краща днина, процвітатимеш і ти.» 

Так, за рішенням журі в номінації «Образотворче мистецтво» перемогу отримали Єлизавета Курова, Марта Хом’якова, Інна Гладунська та Валерія Левчук із міста Рівне.

Також у цій номінації перемогли Олена Мінчук з села Яринівка Сарненського району, Катерина Рудик з Млинова, Анастасія Сидорчук з міста Здолбунів, Андрій Барига із села Здовбиця, що на Дубенщині, а з міста Дубно – Микола Бортманський.

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» першість отримала Анастасія Дудіч з міста Здолбунів.

 Дудіч Анастасія , учениця гуртка «Студія дизайну» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, робота – «Яке велике щастя материнства! В нім тайна, найбільша із чудес»

Відтак, усі переможці рекомендовані до участі на Всеукраїнський конкурс учнівської творчості у місті Київ, який відбудеться наприкінці лютого.

Хом’якова Марта, учениця 4-Д класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А. І. Мартиненка» РМР, робота – «І підеш у мандрівку століть…» 


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram