Освітян запрошують на безкоштовний онлайн-курс «З учнями про освіту та кар’єру»

   

Перед кожним учнем й ученицею старших класів стоїть вибір щодо майбутнього. Яку професію обрати? До якого освітнього закладу вступати? Що робити, якщо ще не визначилися? Знайти відповіді на ці запитання можуть допомогти саме вчителі під час консультацій щодо освітнього та кар’єрного планування.

«З учнями про освіту та кар’єру» — це безкоштовний онлайн-курс для вчителів старших класів, класних керівників, соціальних педагогів, шкільних психологів, молодіжних працівників і батьків школярів. У ньому ви дізнаєтеся, що таке освітнє та кар’єрне консультування та які інструменти для цього існують. Також ми розглянемо реальні можливості для професійної та вищої освіти в Україні та за кордоном, а ще можливості для неформальної освіти.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Окрім відео, у курсі ми пропонуємо інструменти для роботи з учнями й ученицями 8-11 класів: плани уроків, додаткові матеріали, презентації й інтерактивні сценарії консультацій. Перший модуль з’явиться вже 3 березня, а протягом наступних тижнів ми будемо додавати нові модулі.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram