Для підгаєцьких та мильчанських школярів майстер спорту з вільної боротьби Катерина Одинак провела майстер-клас

   

Вже стало традицією, що протягом навчального року  працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки відділення НОК України в Рівненській області організовують для школярів області зустрічі з успішними спортсменами Рівненщини. Обласний спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона» відбувся одразу у двох закладах: Підгаєцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Млинівського району та Мильчанську ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубенського району. Учні мали нагоду познайомитись з успішною спортсменкою, майстром спорту України з вільної боротьби Катериною Одинак (Домбровською).

Знайомство зі школярами вона розпочала із відзначення найкращих шкільних художників. Напередодні діти взяли участь у конкурсі спортивного малюнка. Організатори відібрали три найкращих роботи, авторів яких нагородили подарунками від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області. А далі «Розминка від чемпіона» продовжилась неформальним спілкуванням.

– Боротьба вільна – це, перш за все, олімпійський вид спорту, який досить популярний в Україні. Тому у ньому дуже сильна конкуренція,– розпочала зустріч з дітьми Катерина.

В спорт я прийшла ще в 10 років. Хочу наголосити, що атлети тренуються щодня, іноді двічі на день, також систематично виїжджають на навчально-тренувальні збори та змагання. Адже без наполегливої праці, без характеру спортсмена, а це обов’язкова складова успіху в боротьбі, нічого не досягнеш!– підкреслила атлетка.

Наступним етапом зустрічі стала практична частина – інтенсивна розминка, що включала в себе вправи, які Катерина виконує на своїх тренуваннях. І продовжилась найулюбленішою складовою «Розминки від чемпіона» – майстер-класом, де всі бажаючі змогли випробувати свої можливості у боротьбі вільній.

Завершились зустрічі в обох закладах традиційною фотосесією та селфі з гостею та її нагородами. Автографів цього разу довелося роздавати теж чимало.

 


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram