Здобувачі освіти Рівненщини взяли участь у ЗНО з фізики

   

Сьогодні, 2 липня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання продовжилась тестуванням з фізики. У чотирьох пунктах міст Рівне та Сарни ЗНО складали 786 осіб.

На виконання 38 завдань учасникам ЗНО з фізики було відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів за всі правильно виконані завдання – 64.  Результати тестування стануть відомі його учасникам до 17 липня.

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції тестування проходило з дотриманням протиепідемічних заходів. Під час проведення температурного скринінгу учасників та персоналу пунктів не було зафіксовано осіб із температурою тіла більше 37,2 та/або ознаками гострого респіраторного захворювання.

Довезення учасників ЗНО до пунктів проведення тестування та у зворотному напрямку забезпечували органи управління освітою у районах, містах, ОТГ.

(На телеграм - каналі "Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації" https://t.me/donrivne можна знайти актуальну інформацію. Переходь на актуальні новини. Формуй новий освітній простір - змінюй філософію освіти Рівненщини!)


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram