Завдяки «Великому будівництву» у селі на Володимиреччині добудували триповерхову школу

   

Уселі Озерці, що на Володимиреччині, відкрили новозбудовану школу.

Там вперше зазвучав дзвінок на урок для більш як 200 учнів. На відкритті закладу побували заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, голова Володимирецької РДА Анатолій Рижий та голова райради Василь Ковенько.

«Завершити спорудження триповерхової школи вдалось завдяки президентській програмі «Велике будівництво».  Кошти на добудову навчального закладу залучені з різних бюджетів – з державного, обласного, районного. Упродовж довгого часу було докладено багато зусиль, аби навчання дітей стало більш комфортним, а головне – безпечним. Щиро вітаю вчителів та учнів із початком навчального року», – звернувся до присутніх Ігор Тимошенко.

Як розповідає директор ЗОШ І-ІІ ступенів Юрій Кравчук, стара школа була побудована ще у 1939 році. Вона пережила війну і до недавнього часу працювала. Втім, приміщення стало аварійним, дітям було небезпечно там знаходитися. Тому будівництво нового закладу було вкрай необхідним.

Так, за час будівництва «з нуля» звели велике приміщення, накрили покрівлею, провели комунікації, встановили енергозберігаючі вікна та двері, пофарбували фасад. Всередині поклали плитку, пофарбували стіни та встановили сантехніку, міжкімнатні двері, освітлення. Подбали будівельники і про автоматизовану котельню, а навколо поклали бруківку.

У новому закладі є 10 класних кімнат, простора їдальня, медичний блок та бібліотека з читальною залою. Також у закладі створено дві групи для дошкільнят. Тут навчатиметься понад 200 учнів та 30 дошкільників. При чому не лише з села, а й найвіддаленіших хуторів. В Озерецькій школі для них створили атмосферу комфорту та затишку.

Нагадаємо, в рамках «Великого будівництва» в області будують або реконструюють 5 шкіл, 5 дитсадків, 5 спортивних споруд, 73 км місцевих доріг, а також 7 приймальних відділень при медзакладах.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram