Юні плавці Рівного здобули призові місця на чемпіонаті України в Харкові

По дві бронзові, срібні та золоті нагороди здобули рівненські плавці у перший день змагань на Зимовому чемпіонаті України.

У перший день змагань вихованці СДЮСШОР № 2 вибороли призові місця. Полоцький Андрій здобув перемогу на дистанції 1500 м вільним стилем. Він вперше виконав норматив Кандидата у майстри спорту України. Нечидюк Максим виборов перемогу на дистанції 100 м на спині та став бронзовим призером на дистанції 100 м вільним стилем. Рубльов Ян отримав срібло за дистанцію1500 м вільним стилем. У цій же категорії здобув бронзу Платонов Євгеній. Кобзєва Олена – срібна призерка на дистанції 800 м вільним стилем.

Вітаємо переможців, призерів та їх тренерів першого дня зимового чемпіонату України з плавання серед юнаків!

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Поширити: Поширити у Фейсбук