Визнано кращими

   

У 2021 році вперше департаментом освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації проведено обласний конкурс на кращий веб-сайт закладу вищої та фахової передвищої освіти, у якому взяли участь 13 закладів.

Конкурс проводився з метою сприяння удосконаленню веб-сайтів закладів вищої та фахової передвищої освіти, впровадженню у освітній процес нових зручних інструментів взаємодії всіх його учасників – студентів, викладацького складу, адміністрації закладу освіти, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність закладів вищої та фахової передвищої освіти України засобами Інтернету як ефективного засобу забезпечення прозорості та протидії корупції у сфері освіти.

Основними завданнями Конкурсу є:

  • формування інформаційного освітнього середовища вищої та фахової передвищої освіти
  • виявлення, поширення та впровадження досвіду використання інноваційних та інформаційно-комунікаційних технологій у роботі закладів освіти;
  • сприяння відкритості діяльності закладів вищої та фахової передвищої освіти та розвитку взаємодії між учасниками освітнього процесу та громадськістю.

В рамках дискусії було обговорено важливість інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу в умовах діджиталізації суспільства та закладів освіти в період дистанційного навчання.

Компетентним журі було визначено переможців у 2 категоріях.

На матеріальне  стимулювання  призерів конкурсу  в  2021 році за рахунок коштів Обласної програми розвитку освіти на 2019-2021 роки використано 18 тис. грн. на придбання оргтехніки та комп’ютерних аксесуарів.

За зайняті відповідно І, ІІ, ІІІ місця у категорії «Кращий веб-сайт закладу вищої освіти» відзначено:

колектив Національного університету водного господарства та природокористування – І місце;

колектив приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» –      ІІ місце;

колектив Рівненського державного гуманітарного університету – ІІІ місце.

У категорії «Кращий веб-сайт закладу фахової передвищої освіти» відповідно за І, ІІ, ІІІ місця  відзначено:

колектив відокремленого структурного підрозділу «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» – І місце;

колектив відокремленого структурного підрозділу «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж Національного університету  водного господарства та природокористування» – ІІ місце;

колектив відокремленого структурного підрозділу «Рівненський автотранспортний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування» – ІІІ місце.

Також відзначено Подякою департаменту освіти і науки облдержадміністрації за активну участь у обласному конкурсі на кращий веб-сайт закладу вищої та фахової передвищої освіти:

адміністрацію комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради;

адміністрацію Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу;

адміністрацію відокремленого підрозділу «Дубенський фаховий медичний коледж» комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram