Віталій Коваль відвідав «Казку» на Млинівщині

   

У рамках робочої поїздки на Млинівщину голова Рівненської ОДА Віталій Коваль завітав до нового дошкільного навчального закладу «Казка», що у селі Залав’я Острожецької ОТГ.

За словами завідувачки садочка Євгенії Хижук, заклад розрахований на 30 діток. Це дві групи по 15 дошкільнят у кожній.

Нагадаємо, у селі Залав’я Млинівського району під дитсадок віддали будівлю колишньої початкової школи, що стояла пустою та поступово руйнувалася.

Під час реконструкції замінили вікна та двері, а також стару покрівлю. Садочок утеплили мінеральною ватою. Також проклали систему вентиляції, каналізації, тепло- та електропостачання, встановили 2 електрокотли. Щоб оздобити стіни закладу дитячими малюнками, запросили місцевого художника.

Подбали і про осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп – для них облаштували пандус. Поруч з будівлею для дошкільнят обладнали сучасний ігровий майданчик. Він має окремі павільйони, що дозволяє діткам різних груп не контактувати між собою.

Євгенія Хижук розповіла, що для дитсадка закупили нові меблі, іграшки, комплекти білизни, посуд та техніку для кухні. Також у закладі є укомплектовані пральня та кімната медичної сестри.

Віталій Коваль оглянув внутрішні приміщення, які перепланували на сучасний ігровий простір та затишні спальні кімнати.

«Назва садочка відповідає очікуванням. На стінах у групах – красиві малюнки, на вулиці –яскраві майданчики і, головне, щасливі та усміхнені діти. Першочергово дошкільний навчальний заклад буде обслуговувати жителів села Залав’я, потім прийматиме дітей з інших сіл, які входять до складу Острожецької ОТГ», – зазначив Віталій Коваль.

Садочок запрацював ще 1 вересня. Очільник області символічно передав завідувачці закладу ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram