В Рівному відкрили «Академію всебічного супроводу особливих дітей та їх родин»

   

Проєкт створили з метою надання консультативної, корекційно-розвивальної  допомоги з питань освіти та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами та їх родин. Відкриття «академії» відбулося 24 січня у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

З нагоди події діти з особливими освітніми потребами влаштували справжнє свято, подарувавши учасникам заходу енергійні танці та музику дзвіночків.

«Ми відкрили майже всі інклюзивно-ресурсні центри, що запланували створити на Рівненщині. Кожна друга школа в області є інклюзивною. В той же час я хочу звернутися до освітян та закликати всіх постійно йти назустріч дітям з особливими освітніми потребами. Адже, зустрівшись з ними хоч раз, ви не зможете залишити цих дітей без  уваги та підтримки», – розповів начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

«Хочу побажати всім нам плідної співпраці, щоб кожна дитина стала особистістю. Дуже важливо, щоб ми розуміли потреби дітей з особливими освітніми потребами і могли допомогти. Тому я бажаю всім миру, любові, терпіння та розуміння», – звернулася до учасників заходу ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній.

Спільно із Ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти РОІППО проєкт реалізовуватимуть  громадські організації:  «Центр розвитку дитини» ТЕДІ-Р», «Центр розвитку особливих дітей «Пазли», «Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя».

Серед напрямів діяльності «Академії всебічного супроводу особливих дітей та їх родин» – музична терапія та освіта; спортивний та фізичний розвиток; психосоціальна адаптація та професійне орієнтування; розвиткові та релаксаційні заняття; впровадження результатів наукових досліджень в психолого-педагогічну і методичну практику роботи з дітьми з особливими освітніми потребами;  професійний розвиток педагогічних працівників, фахівців ІРЦ, керівників, педагогічних і методичних працівників закладів освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням Рівненської області, фахова допомога родинам дітей з особливими освітніми потребами.

 


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram