Шановні батьки! З метою покращення якості освітніх послуг з використанням дистанційних технологій в умовах карантину управління освіти і науки ОДА звертається до Вас з проханням взяти участь у опитуванні щодо запровадження ефективних форм навчання у вашій школі. Приділіть декілька хвилин – це сприятиме оперативному вирішенню проблемних питань.
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/20180521opytuvannia.jpg)
Управління освіти і науки РОДА запустило опитування для моніторингу якості освітніх послуг з використанням дистанційних технологій в умовах карантину
![Поширити у Telegram](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/50px-Telegram_logo.png)