Унормовано питання атестації здобувачів фахової передвищої та вищої освіти за визначеними спеціальностями у 2022 році

   

За повідомленням Міністерства освіти і науки 27 березня 2022 року Уряд ухвалив зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року №497 з метою унормування питань атестації здобувачів фахової передвищої та вищої освіти за визначеними спеціальностями.

Проведення апробацій і запровадження нових ЄДКІ в умовах воєнного стану є недоцільним, тому закладам фахової передвищої та вищої освіти необхідно надати право присвоєння кваліфікації та видачі дипломів про здобуття освіти без складання ЄДКІ.

Постановою відтерміновується проведення ЄДКІ, зокрема апробаційного, для всіх спеціальностей (проведення ЄДКІ для спеціальностей галузі знань «22 Охорона здоров’я» регулюється окремою постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №316).

(На телеграм - каналі "Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації" https://t.me/donrivne можна знайти актуальну інформацію. Переходь на актуальні новини. Формуй новий освітній простір - змінюй філософію освіти Рівненщини!)


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram