Освітяни співпрацюють із Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області

   

Департаментом освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації налагоджено співпрацю із Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області з метою надання роз’яснень закладам освіти Рівненщини щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій.

Йдеться про удосконалення комунікації працівників служби з  учнівськими та педагогічними колективами закладів освіти області.

Так, у ході дистанційного навчання, яке стартувало на Рівненщині з 14 березня, до онлайн-занять долучаються відповідальні працівники місцевих підрозділів Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Для учнів закладів освіти області психологічною службою Головного управлінням ДСНС України у Рівненській області були розроблені відео матеріали щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій.

Здобувачі освіти мають можливість поглибити знання щодо алгоритму дій, коли лунає сирена, виявлення вибухонебезпечних і невідомих предметів.

(На телеграм - каналі "Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації" https://t.me/donrivne можна знайти актуальну інформацію. Переходь на актуальні новини. Формуй новий освітній простір - змінюй філософію освіти Рівненщини!)


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram