У вишах, які щомісяця виплачують стипендії після 17-го числа, студенти отримають кошти за лютий у березні – роз’яснення МОН

   

У зв’язку з тим, що зараз затверджуються десятки паспортів бюджетних програм, серед яких – паспорт з виплат стипендій, студенти в деяких вишах отримають кошти за лютий на місяць пізніше. МОН та Мінфін роблять все можливе, щоб паспорт бюджетної програми був затверджений уже найближчим часом.

Така проблема стосується лише тих закладів, де виплата стипендії здійснюється після 17-го числа кожного місяця. У решті вишів усі виплати відбуваються своєчасно.

Це пов’язано із особливостями бюджетного законодавства: для того, щоб обов’язкові виплати здійснювалися безперервно – йдеться про зарплати, соціальні виплати тощо – закон вимагає затверджувати паспорт бюджетної програми до 17 лютого. У весь період з 1 січня і до 17 лютого Казначейство здійснює безперервні виплати.

Однак, якщо до 17 лютого не затверджується паспорт бюджетної програми на новий бюджетний рік, Казначейська служба припиняє виплату коштів.

Безумовно, будь-які затримки обов’язкових виплат, зокрема академічних чи соціальних стипендій, є неприйнятними.

Надалі ми робитимемо все можливе, щоб таких ситуацій не виникало.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram