Неймовірну кількість цікавинок та майстер-класів про те, як і чим живе позашкілля Рівненщини – змогли побачити усі охочі. А це:
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
“Сьогодні ми вкотре довели, що позашкільна освіта – це завжди про тепло, яким педагоги обгортають кожну дитину, про постійний розвиток дітей та їхнє особисте бажання стати кращими. Незаперечний довід цьому – десятки дитячих посмішок на заході присвяченому Дню позашкілля та неймовірні локації, які підготували керівники та вихованці гуртків закладів позашкільної освіти області”, – директор департаменту освіти і науки Петро Коржевський.
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/111-6.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/222-1.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/333.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/444.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/555.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/666.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/777.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/888.jpg)