Спортивні сім’ї з громад Рівненщини змагались онлайн

   

У онлайн форматі пройшла обласна спортивна гра «Сімейні перегони. Здорова нація».

Перший тур гри проходив на спортивних майданчиках  динамічно, яскраво та емоційно. Другий, з метою безпеки учасників, вже відбувся у дистанційному форматі. З одного боку це стало економічно вигідно для учасників (видатки на проїзд, відрядження, харчування), а з іншого –  онлайн формат не замінить живе спілкування, адреналін та емоції спортивного суперництва.

Дистанційні змагання передбачали виконання естафет: «Скакалка», «Обруч» та «Прес» і фіксації їх на відео.  Кожна сім’я надсилала відзняті матеріали на електронну пошту організатора – комунального закладу «Обласний центр фізичного здоровʹя населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Слід відзначити високу активність Городоцької, Дубенської, Здовбицької, Корецької, Висоцької територіальних громад. Суддям визначити переможців серед 18 команд-учасниць – теж було завданням із непростих. Застосувавши до надісланих відео програми сповільненого перегляду, результати підводились з надзвичайною точністю. Зрештою, золоті нагороди, вибороли сім’ї:

Кучмей (Дубенська ТГ, Дубенського району)

Козак-Леоновець (Висоцька ТГ, Сарненського району)

Зінчук (Рівненська ТГ, Рівненського району), але оскільки вони вже здобули статус фіналістів в попередньому турі, то  право брати участь у суперфіналі надається команді, що посіла друге місце – Заводовський-Власюк (Корецька ТГ, Рівненського району).

Переможці та учасники отримають нагороди від організаторів – комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призи від відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області

Сподіваємось, що суперфінал «Сімейних перегонів», який незабаром відбудеться на Рівненщині, вже проходитиме у звичному для всіх форматі та порадує учасників і вболівальників напруженою, цікавою та емоційною боротьбою сімейних спортивних команд.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram