Тижневе навчання першої групи кухарів закладів освіти Рівненщини. 20 кухарів пройшли теоретичне та практичне відпрацювання на базі навчально-практичного центру інноваційних харчових технологій, де мали змогу удосконалити навики роботи на сучасному устаткуванні у приготуванні страв за оновленим збірником 2024 року для школярів- мусаки, риби запеченої під зеленим соусом, котлети по-міланськи, плов з булгура, суп із сочевиці, печені по-китайськи, сирних запіканок із гарбуза, яблук, бананів та інших кулінарних новинок.
За результатами навчання учасники отримали сертифікати.
фіка
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/0-02-05-c6bdf7770d8610dfe2649049cbfdced7036fca378661cc36d957cf18a214c173_f282882d8d0e11e3-720x578.jpg)
Шкільне Харчування!
![Поширити у Telegram](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/50px-Telegram_logo.png)