Освіта можливостей: успішний кейс Рівненщини представив на форумі у столиці Петро Коржевський

   

У червні 2023 року завершується друга фаза україно-швейцарського проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

Проєкт тривалий час сприяє налагодженню ефективного діалогу між виробниками сантехнічної і
теплотехнічної продукції, роботодавцями галузі, закладами професійної освіти та органами влади. На форумі «Кращі практики публічно-приватного партнерства в профтехосвіті», що відбувся у Києві успішним кейсом професійної освіти Рівненщини поділився із присутніми директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.

За час проєкту заклади-учасники напрацювали багато успішних практик. Петро Миколайович розповів про нові підходи до менеджменту профтеху, комунікацію з учнями та вступниками, а також налагодження співпраці з бізнесом. Також представив проєкт «Rivne work hub», який успішно реалізовується в області. Завдяки проєкту створено меблевий кластер, ведеться активна співпраця з релокованим бізнесом, задовольняються інтереси роботодавців у кадрах. Всі 19 закладів професійної освіти співпрацюють з 1000 роботодавцями, що дає можливість здобувачам освіти проходити практику на підприємствах та працевлаштовуватися.

Саме в рамках проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» на Рівненщині відкрито три навчально-практичні центри, які діють на базах: Вищого професійного училища №22, м.Сарни; Вищого професійного училища №29, смт.Володимирець; Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту.

Україно-швейцарський проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва спільно з ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти та науки України. Проєкт реалізується в Україні з 2014 року.

Сучасна професійна освіта – це можливість швидко монетизувати власні навики, працюючи для власного задоволення та на користь держави.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram