Острозька академія – серед лідерів рейтингу Times Higher Education – Impact Rankings 2020

   

Британське видання Times Higher Education уже вдруге опублікувало рейтинг, що оцінює вплив університетів на соціальний та економічний развиток (University Impact Rankings 2020). Рейтинг впливу університету демонструє, як глобальний сектор вищої освіти працює на досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН. У зборі даних для цьогорічного рейтингу взяли участь 766 університетів з 89 країн світу (тоді як у 2019 – 450 університетів з 76 країн).

Цьогоріч було удосконалено методику і більшу увагу надано науковим дослідженням щодо питань досягнення Цілей сталого розвитку. Оцінювалась робота університетів на шляху надання якісної освіти, забезпечення здоров’я і благополуччя, гендерної рівності, створення гідних умов праці та економічного зростання, впровадження інновацій, участь у вирішенні екологічних проблем, у місцевому та державному врядуванні, а також досягнення інших ЦСР.

За результатами рейтингу, Національний університет «Острозька академія» увійшов до групи 401-600. Із 10 українських університетів, що представлені у цьогорічному рейтингу, Острозька академія посіла друге місце, розділивши його з двома іншими університетами і покращивши свою позицію порівняно з попереднім роком.

Зокрема, за ЦСР 16 (Мир, справедливість та сильні інститути) НаУОА посів 28 сходинку серед 453-х провідних світових університетів у загальному рейтингу, обігнавши решту українських університетів.

За ЦСР 10 (Скорочення нерівності), ЦСР 13 (Боротьба зі зміною клімату) та ЦСР 8 (Гідна праця та економічне зростання) Острозька академія також очолює список українських університетів, увійшовши до груп 101-200 та 201-300 (ЦСР 13 та 8) відповідно.

За ЦСР 12 (Відповідальне споживання і виробництво) НаУОА також посів перше місце (група 101-200).

За рівнем якості освіти (ЦСР 4) університет зайняв другу сходинку серед 11 українських університетів.

Детальніше ознайомитися із рейтингом можна за посиланням.

Національний університет “Острозька академія”


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram