Острозька академія посіла перше місце серед українських вишів у Impact Rankings

   
21 квітня 2021 року британське видання Times Higher Education уже втретє опублікувало рейтинг, що оцінює вплив університетів на соціальний та економічний розвиток (Impact Rankings 2021). Рейтинг впливу університету демонструє, як сектор вищої освіти у всьому світі працює на досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН. У третьому виданні цього рейтингу взяли участь 1115 університетів з 94 країн світу.

Результати цього рейтингу ще раз підтвердили, що Острозька академія забезпечує високий рівень освітніх послуг своїм студентам, не лише на рівні України, але і на світовому рівні. Вони також демонструють внесок трудового та студентського колективу нашого ЗВО у сферу надання якісної освіти, забезпечення гендерної рівності, миру, справедливості та сильних інститутів, створення гідних умов праці та економічного зростання, а також досягнення інших ЦСР.

За результатами Impact Rankings 2021, Національний університет «Острозька академія» знову увійшов до групи 401-600. Із 15 українських університетів, що представлені у цьогорічному рейтингу, Острозька академія посіла перше місце, розділивши його з Національним університетом «Львівська політехніка», значно покращивши свою позицію порівняно з попереднім роком.

За рівнем якості освіти (ЦСР 4) Острозька академія зайняла першу сходинку серед українських університетів та увійшла до групи 101-200, що ще раз підтверджує якість освіти у нашій альма матер не тільки на рівні України, але й на світовому рівні.

За ЦСР 11 (Сталий розвиток міст та спільнот) НаУОА посів другу сходинку серед українських університетів та увійшов до групи 301-400 університетів усього світу.

За Ціллю сталого розвитку, що стосується гідної праці та економічного зростання (ЦСР 8) наш університет займає 4-те місце серед ЗВО України, увійшовши також до групи 401-600.

Про це повідомляють на сайті Острозької академії. 


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram