На Рівненщині відбулося завершальне ЗНО з географії

   
Сьогодні старшокласники Рівненщини складали зовнішнє незалежне оцінювання з географії. На яке у нашій області зареєструвалося  7 645 учасників. Для проведення тестувань було задіяно 511 аудиторій у 33 пунктах проведення ЗНО.

Із загальної кількості зареєстрованих не прийшло – 3 322 або 43,45%.

На виконання сертифікаційної роботи з географії було відведено 150 хвилин.

Тестування з географії налічувало 54 завдань різної форми: з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (6 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (6 завдань).

Вже зранку біля шкіл,  вишикувалися  черги майбутніх абітурієнтів, у кожного з яких свої плани на майбутнє і амбіції. Ми розпитали учнів про їх подальші плани.

Сумченко Анастасія приїхала до Рівного із села Томахів, Бабинської ТГ. Дівчина планує вступати до Рівненського державного гуманітарного університету, оскільки в майбутньому бачить себе вчителем з математики, тому для цього їй потрібне ЗНО з географії.

Владислав Вознюк з Рівного обрав географію, бо цікавився цим предметом ще з дитинства, переглядав  фільми, цікавився культурою різних країн. Плани у хлопця амбітні – Чернівецький національний університет ім. Ю Федьковича. Міцні знання з географії йому стануть в нагоді, адже планує вступати на спеціальність – “Міжнародні відносини”.

Вітаємо учасників із завершення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року!

Чекайте результатів на своїх персональних сторінках!


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram