На Рівненщині триває обласний етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

   

На Рівненщині ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів розпочався інтелектуальними змаганнями учнів з інформатики та правознавства.

11-12 січня в Обласному науковому ліцеї м. Рівне відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 50 здобувачів освіти області 8-11 класів.

Олімпіада з правознавства відбулася 15 січня 2022 року у приватному закладі «Дубенська гімназія «Премудрість». Участь взяли 41 здоб увач освіти закладів загальної середньої освіти області: 14 учнів – 9 класу, 14 учнів – 10 класу, 13 учнів – 11 класу.

Учнівські олімпіади проводяться відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.09.2011 № 1099, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056.

Загалом змагання проходять у чотири етапи:

I (перший) етап – шкільні (міжшкільні);

II (другий) етап – районні (міські);

III (третій) етап – обласні (в м. Києві – міський);

IV (четвертий) етап – всеукраїнський рівень.

Олімпіади проводяться з таких навчальних предметів як українська мова та література, польська мова та література, англійська, німецька, французька мови, історія, правознавство, економіка, математика, фізика, астрономія, хімія, біологія, екологія, географія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання (технології).

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики стали:

8-ий клас
Мельник Антон Олегович Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради 1 місце Кондратюк Богдан Олексійович
Самолюк Іван Миколайович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради 2 місце Паламарчук Юрій Степанович
Єсін Олександр Олександрович Острозька загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Острозької міської ради 3 місце Побережник Ольга Ігорівна
 

9-ий клас

Данилюк Дмитро Олександрович Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради 1 місце Рожко Володимир Вікторович
Мисковець Роман Дмитрович Зорянський ліцей Зорянської сільської ради 2 місце Боровець Інна Вікторівна
Кір՚янчук Юрій Васильович Здолбунівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 Здолбунівської міської ради 2 місце Тонковид Оксана Петрівна, Куць Тетяна Іванівна
Волощук Захар Олександрович Рівненський навчально-виховний комплекс № 19 «Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей» Рівненської міської ради 3 місце Семенчук Юрій Петрович
Наконечний Роман Юрійович Малотелковицька гімназія Володимирецької селищної ради 3 місце Новак Іван Адамович
Стельмах Михайло Анатолійович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради 3 місце Паламарчук Юрій Степанович
Шимчук Назар Сергійович Новомильська загальноосвітня школа I-II ступенів Здолбунівської міської ради 3 місце Мельничук Олексій Олександрович
10-ий клас
Пивоварчук Віталій Юрійович Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради 1 місце Мазур Андрій Володимирович
Мельник Максим Андрійович Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради 2 місце Шемемйко Анатолій Степанович
Вихованець Богдан Іванович Природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради 2 місце Желюк Надія Дмитрівна
Рибачик Іван Ярославович Каноницький ліцей Каноницької сільської ради 3 місце Безушко Олег Андрійович
Гнідець Богдан Ігорович Здолбунівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 Здолбунівської міської ради 3 місце Тонковид Оксана Петрівна
 

11-ий клас

Грабовський Денис Леонідович Природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради 1 місце Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович
Капітанюк Максим Андрійович Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради 2 місце Рябущиць Іванна Іванівна
Тарасюк Олесь Васильович Березнівський економіко-гуманітарний ліцей Березнівської міської ради 2 місце Цимбалюк Володимир Федорович
Хіночек Владислав Васильович Клеванський ліцей № 2 Клеванської селищної ради 3 місце Сук Олександр Анатолійович
Смірнов Богдан Дмитрович Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради 3 місце Рожко Володимир Вікторович
Сімаченко Роман Федорович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради 3 місце Паламарчук Юрій Степанович
Пилипчук Андрій Сергійович Клеванський ліцей № 2 Клеванської селищної ради 3 місце Сук Олександр Анатолійович

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з правознавства стали:

9-ий клас
Олексійчук Станіслав Юрійович Рівненська гімназія «Гармонія» Рівненської міської ради 1 місце Мащенко Наталія Володимирівна,

Пилипович Тарас Васильович

Сахнюк Антон Віталійович Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 2 місце Коваль Петро Володимирович
Чорногорський Євгеній Євгенійович Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради 2 місце Пилипчук Тарас Костянтинович
Антонюк Дарина Ігорівна Олександрійський ліцей Олександрійської сільської ради 3 місце Гапончук Жанна Володимирівна
Добридник Анастасія Леонідівна Вараський ліцей № 2 Вараської міської територіальної громади 3 місце Горегляд Яна Іванівна
Сень Сніжана Тарасівна Городищенський ліцей Білокриницької сільської ради 3 місце Левченко Ольга Володимирівна
Назарук Анна Олегівна Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради 3 місце Бондарець Олександр Іванович
10-ий клас
Колесова Юлія Петрівна Бугринський ліцей Бугринської сільської ради 1 місце Саханчук Володимир Михайлович
Мазур Катерина Вадимівна Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради 2 місце Пилипчук Тарас Костянтинович
Петровський Ілля Вадимович Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 2 місце Прокопчук Сергій Юрійович
Смаглюк Софія Сергіївна Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради 3 місце Бондарець Олександр Іванович
Яша Діана Анатоліївна Сарненський ліцей № 5 Сарненської міської ради 3 місце Круглик-Іздепська Катерина Олексіївна
Сосинець Анна Володимирівна Вараський ліцей № 2 Вараської міської територіальної громади 3 місце Горегляд Яна Іванівна
Рожкевич Таїсія Володимирівна Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 3 місце Кучер Леся Миколаївна
11-ий клас
Тарара Олександра Ярославівна Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 1 місце Прокопчук Сергій Юрійович
Петрук Оксана Олександрівна Вараський ліцей № 1 Вараської міської територіальної громади 2 місце Микулінська Тетяна Данилівна
Коваль Олена Володимирівна Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради 2 місце Бондарець Олександр Іванович
Оленченко Микола Сергійович Костопільський ліцей № 1 ім. Тараса Шевченка Костопільської міської ради 3 місце Удодік Наталія Антонівна
Луковець Олеся Павлівна Володимирецький ліцей «Колегіум» Володимирецької селищної ради 3 місце Дуліпа Мирослава Анатоліївна
Чупринський Максим Вікторович Костопільський ліцей № 4 Костопільської міської ради 3 місце Федорова Лариса Олександрівна
Лебідь Валерія Русланівна Сарненський ліцей № 1 імені Т.Г. Шевченка Сарненської міської ради 3 місце Никитюк Андрій Олександрович

 

Вітаємо переможців та їх педагогів !

 

(На телеграм - каналі "Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації" https://t.me/donrivne можна знайти актуальну інформацію. Переходь на актуальні новини. Формуй новий освітній простір - змінюй філософію освіти Рівненщини!)


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram