Людмила Шатковська проінформувала про перспективи отримання фінансування ДФРР на будівництво садочка на вул. Коновальця у Рівному

   

Заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська зустрілася з ініціативною групою мешканців мікрорайону Північний щодо будівництва дитячого садочка на вул. Коновальця у Рівному. В зустрічі взяв участь і голова бюджетної комісії Рівнеради Олег Карпяк.

Людмила Шатковська пояснила, що проєкт будівництва садочка на Коновальця не включено в перший проєкт розпорядження Кабміну  із переліком об’єктів, які фінансуватимуться з ДФРР у 2020 році. Оскільки Рівненська міська рада у зазначені строки не виділила фінансування для будівництва дитячого садочка на вулиці Коновальця (8,5 млн грн).

«Якщо міська рада Рівного збереться до 15 березня на позачергову сесію і виділить відповідне фінансування, проєкт «Будівництво дошкільного навчального закладу ясла-садок за адресою вул. Коновальця,16 у м.Рівному» може претендувати на внесення у друге розпорядження Кабміну щодо фінансування проєктів з ДФРР. Це може відбутися орієнтовно у квітні. Якщо ж Рівнерада виділить фінансування на найближчій черговій сесії 26 березня, проєкт садочка на Коновальця, можливо, потрапить у третє розпорядження Кабміну із переліком об’єктів, які фінансуватимуться з ДФРР у 2020 році. Теоретично таке розпорядження може з’явитися у травні цього року. Сказати із 100% впевненістю не можливо, адже це рішення Кабміну, а не Рівненської ОДА, тож ми можемо лише прогнозувати», – зазначила Людмила Шатковська.

Вона також додала, що у разі неприйняття рішення про співфінансування цього об’єкту в найближчі терміни, Рівненська ОДА буде змушена замінити садочок на Коновальця на інший об’єкт з переліку ДФРР, аби Рівненщина не втратила передбачені для області кошти.

У свою чергу голова бюджетної комісії Рівнеради Олег Карпяк зауважив, що провести позачергове засідання до 15 березня міська рада не може, оскільки не витримана 20-денна процедура публікації відповідних документів. Відтак, за словами Олега Карпяка, Рівненська міська рада збереться лише 26 березня на чергову сесію.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram