Голова ОДА Віталій Коваль привітав школярів з початком навчального року

   

У рівненських школах пролунав довгоочікуваний перший дзвінок. В одному із закладів побував голова ОДА Віталій Коваль. Першим дзвінком він покликав за парти учнів Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів.

Керівник області побажав їм цікавих уроків, вчителям – терпіння і натхнення, а батькам – мужності та гарного настрою.

«Посмішки, щастя і неймовірні емоції – так зустріли учні новий навчальний рік. Проте у День знань не всі школи області відкрили свої двері для школярів. Цього року – непростий навчальний рік. Тому усіх прошу всіх бути свідомими і дотримуватися усіх карантинних обмежень. Від кожного з нас залежить яким буде навчальний рік», – зазначив Віталій Коваль.

Нагадаємо, навчання у всіх закладах освіти області має відбуватися з дотриманням усіх санітарно-протиепідемічних правил та норм, а також рекомендацій Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я.

Учні в окремих населених пунктах області розпочинають освітній процес за допомогою дистанційних технологій навчання. Це міста Дубно та Острог, а також два райони – Костопільський та Радивилівський. Однак таке навчання є тимчасовим – до виходу цих територій із «червоної зони».


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram