Для підлітків стартувала науково-підприємницька програма, в якій можна втілити власний проєкт, реєстрація триває до 27 лютого

   

Українські школярі 13-17 років можуть долучитися до безкоштовної науково-підприємницької програми для підлітків – її запустила громадська організація «INSCIENCE» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.

У програмі учням створять умови для реалізації їхніх проєктів, пов’язаних із наукою. Робота буде побудована в групах разом з менторами. Також підлітків знайомитимуть із вченими та бізнесменами для взаємної мотивації та розвитку науки і бізнесу.

Програма відбуватиметься в три етапи.

Перший – подача анкет. В анкеті потрібно вказати напрям, за яким було б цікаво створювати проєкти: космос, людина або довкілля. До прикладу, це можуть бути проєкти щодо космічної робототехніки, компостування відходів, нових методів переробки сміття або діагностування хвороб.

Особливу увагу необхідно приділити мотиваційному листу: в програму відбиратимуть наймотивованіших підлітків.

Подати анкету можна до 27 лютого 2020 року за посиланням

Другий етап – відбір у програму. Список учасників оголосять 12 березня 2020 року.

Третій етап – лекції від підприємців та робота над проєктами. Протягом двох місяців учасники відвідуватимуть лекції з бізнесу та працюватимуть над проєктами з менторами-науковцями. Лекції проходитимуть у Києві.

Серед менторів – куратори «Science Teens Platform»:

  • Олександр Скороход (напрям – людина): біолог, кандидат біологічних наук, голова Ради молодих вчених НАН України;
  • Світлана Краковська (напрям – довкілля): кліматологиня, членкиня Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC);
  • Олена Компанієць (напрям – космос): астрофізикиня, співробітниця Головної астрономічної обсерваторії НАН України.

Після створення проєктів учасники матимуть змогу представити їх на першому в Україні науково-популярному фестивалі «Science Teens Fest», який відбудеться у травні.

Нагадуємо, що учні та студенти 13-17 років зможуть долучитися до безкоштовної програми з популяризації науки «Science Teens Platform». Це вільне науково-освітнє середовище для підлітків, де вони можуть спілкуватися з українськими вченими, розвивати критичне мислення, а також створювати наукоємні стартапи та проєкти.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України 


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram