💪🏼20 закладів освіти Рівненської області отримали сучасний спортивний інвентар

   
Спортивний набір розрахований на сотню дітей для проведення уроків фізичної культури та тренувань з різних видів спорту. А саме:
🏀Баскетболу
🏐Волейболу
⚽️Футболу/Футзалу
🏸Бадмінтону
♟ Шах/шашок
🥏Гри у фрізбі
🙌Чирлідингу
🏈Регбі
🤼Гандболу
✅Спортивний інвентар заклади освіти Рівненщини отримали в межах програми “Нова фізична культура” від міжнародного благодійного фонду “Parimatch Foundation”. Програма покликана допомогти вчителям, освітнім управлінцям, батькам і опікунам опанувати необхідний інструментарій.
📌Також, міжнародний благодійний фонд організував сьогодні для 60 вчителів фізичної культури тренінг «Сучасні навички та практичні кейси вчителя фізичної культури». На ньому досвідчені педагоги провели авторські майстер-класи з регбі-5, бейсболу, петанку та доджболу, а також розповіли вчителям, яким має бути сучасний урок фізичної культури.
“Спорт допомагає дітям навчитись взаємодіяти з однолітками, йти вперед і не здаватися. Ці навички знадобляться не лише у шкільні роки, а й впродовж усього життя. Важливо, що інвентар, який сьогодні отримали заклади освіти адаптований для модульної системи нової української школи. Це дозволить активно використовувати його як на уроках фізкультури, так і у час дозвілля”, – зазначив Петро Коржевський, директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА.

Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram