Марина ПАШКОВСЬКА

Заступник директора департаменту-начальник управління загальної середньої, позашкільної, спеціальної освіти

Дата народження: 13.12.1984

Освіта: повна вища, закінчила Національний університет «Острозька академія за спеціальністю «Політологія» та Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне адміністрування»

 

Трудова діяльність:

Із жовтня 2007 року по серпень 2009 року та з березня 2011 року по листопад 2011 року  працювала головним спеціалістом Управління державної служби Головного управління державної служби України в Рівненській області.

У листопаді 2011 року зарахована на навчання до аспірантури Львівського регіонального інституту державного управління при Президентові України. У грудні 2014 року після завершення навчання працювала в Управлінні державної служби Головного управління державної служби України в Рівненській області та в Міжрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях.

Із квітня 2019 року по грудень 2020 року обіймала посаду заступника директора Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

У січні 2021 року призначена заступником начальника управління-начальником відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Випускниця стипендіальної програми імені Л.Кіркланда (Польща) та літньої школи з прозорості (Литва).

 

Нагороди та відзнаки:

Нагороджена Почесною грамотою Рівненської обласної ради (2009).