У четвер, 9 січня о 12.00 в спортивному залі Рівненської ДЮСШ № 1 відбудеться урочисте підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди початку ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в м. Лозанна (Швейцарія).
Вперше, у складі команди України буде і рівненський спортсмен – майстер спорту України міжнародного класу, учень комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради, студент РДГУ Орест Коваленко, який візьме участь у змаганнях з слоупстайлу та біг-ейру.
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/20190529174930.jpg)