Владиславівську школу нагородили за І місце у конкурсі «Олімпійський куточок»

   

Нещодавно на Рівненщині в усіх загальноосвітніх навчальних закладах проходив конкурс «Олімпійський куточок». Учасникам потрібно було облаштувати його, використовуючи літературу та плакати на олімпійську тематику, що були надані Національним олімпійським комітетом України, а також розмістити спортивні нагороди навчального закладу й інформаційні стенди про здоровий спосіб життя, та будь-що, що пов’язане з активним дозвіллям, професійним і масовим спортом. Окремо змагалися між собою школи І-ступеня, І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів. Для того, щоб відзначити всіх переможців та призерів, організатори регулярно відвідують ці навчальні заклади.

Сьогодні працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали у Владиславівську філію І-ІІ ступенів Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Млинівської селищної ради, щоб привітати із здобутим І місцем та вручити заслужені нагороди та призи від Відділення НОК України в Рівненській області.

Доповнив програму урочистостей традиційно ще й фестиваль здорового способу життя – спортивні змагання між місцевими вихованцями. Підтримати своїх друзів і однокласників зійшлася уся школа. Не залишився осторонь такого спортивного свята і педагогічний колектив. Впродовж змагань кожна команда демонструвала свою вправність та спритність, щоб якнайшвидше пройти кожну дистанцію. Після шести естафет вийти на перше загальнокомандне місце зуміли «Олімпійці». На згадку переможці та призери заходу отримали відзнаки від організаторів.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram