Віталій Коваль проінспектував будівництво школи в Озерцях

   

Озерецьку школу будують в межах Національної програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Як підрядники виконують роботи, ознайомився голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Як розповідає директор ЗОШ І-ІІ ступенів Юрій Кравчук, стара школа була побудована ще у 1939 році. Вона пережила війну і до недавнього часу працювала. Втім, приміщення стало аварійним, дітям було небезпечно тут знаходитися. Тому будівництво нового закладу було вкрай необхідним.

Сучасна школа має три поверхи, її накрили покрівлею, провели комунікації, встановили енергозберігаючі вікна та двері, пофарбували фасад. Будівельники подбали про автоматизовану котельню, а також про доступність закладу – тож головний вхід обладнали пандусом. Завершили вже і внутрішні роботи.

У будівлі облаштували 10 класних кімнат, простору їдальню, медичний блок та бібліотеку з читальною залою.

 

«Сільська школа, що знаходиться в глибинці, готова на 95 %. Тут навчатимуться 210 учнів та 30 дошкільників. При чому не лише з села, а й найвіддаленіших хуторів. В Озерецькій школі для них створили атмосферу комфорту та затишку. А головне – безпечне освітнє середовище. Здачу основного корпусу планують на початок навчального року», – зазначив Віталій Коваль.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram