Відомі час і місце проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

   

Молодь змагатиметься у військово-патріотичній грі з 10 по 13 червня на території Рівненського військового полігону та лісового масиву поблизу села Олександрія Рівненського району. Районні (міські) етапи «Джури» мають пройти до 20 травня. Таке рішення прийняв обласний організаційний штаб гри під час свого засідання 6 лютого.

В програмі змагань стройова підготовка, долання смуги перешкод, практичні вміння надавати першу медичну допомогу, перетягування линви, теренова гра, стрільба та інше. Проведення таборувань відбуватиметься за зразком похідного козацького військового табору. Плануються також пісенні ватри та гутірки на патріотичну тематику.

«Метою «Джури» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості», – розповіла головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей Рівненської ОДА Ангеліна Ровкач.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram