Велике будівництво: ліцей у Рівненському районі матиме новий корпус

   

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки проінспектував хід будівництва об’єктів у Рівненському та Здолбунівському районах. Це реконструкція навчальних закладів та важливих ділянок доріг.

«Попри карантин робимо усе для того, аби президентський проєкт «Велике будівництво» реалізовувався і надалі. Я особисто буду контролювати терміни його реалізації, за можливості відвідувати усі об’єкти», – зазначив Віталій Коваль, оглядаючи стан виконання будівельних робіт.

Наразі добудовують навчальний корпус для початкових класів.

Як розповіла директорка ліцею Наталія Денисова, новий корпус у закладі збудували ще у 2017 році. У старій школі щодня навчання завершувалось о 19 вечора, адже було аж три зміни.

«Однак з появою нового корпусу для дітей старших класів місця стало достатньо, а от початківці і надалі продовжували тиснутися у незручних кабінетах. Тому усі учні, їх батьки та вчителі дуже завдячують програмі «Велике будівництво». Адже тепер ми зможемо збільшити потужності нашого закладу», -зазначила Наталія Денисова.

По завершенню реконструкції 153 початківці зможуть навчатися в нових комфортних умовах. Для цього тут обладнають 8 класних кімнат та велику рекреаційну зону для ігор.

Зараз будівельники виконують зовнішні та внутрішні роботи, проводять всі комунікації, фарбують фасад та облицьовують плиткою стіни.

«Тут вже виконали підсилення конструкцій старої будівлі, повністю облаштували там покрівлю. Зараз об’єкт готовий на 80%. Окрім цього зараз біля школи облаштовують двір, дитячий майданчик та футбольний стадіон із біговими доріжками», – розповідає голова Корнинської ОТГ Роман Горбатюк-Василейко.

Із обласного та місцевого бюджетів, а також урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів» на ліцей в Корнині у цьому році буде спрямовано 16 млн грн.

Проєкт «Велике будівництво» дав можливість працевлаштувати і мешканців району, які добудовують сільський заклад. Всього на об’єкті працює 60 людей, середня заробітна плата – 15 тис. грн.

В рамках президентського проєкту в Рівненському районі також відновлюють школу у Жобрині та дорогу “Дядьковичі-Грушвиця”.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram