В Дубні після восьми років простою відновлюють шкільний басейн

   

В Дубні триває реконструкція басейну, який розміщений на території школи №7. Довгий час він не функціонував через зношеність та застарілість.

Цьогоріч його повністю відремонтують в рамках президентської програми «Велике будівництво»

Як розповідають в департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА, роботи в Дубні тривають вже місяць. Зараз фахівці працюють над повним відновленням чаші басейну.

«Масштабним об’єктом «Великого будівництва» є басейн в Дубні. До речі, він єдиний у місті. У приміщеннях, де закінчені чорнові роботи по електриці, сантехніці та вентиляції, наступного тижня будуть виконуватися фінішні оздоблювальні роботи. Вікна замінені на 90%. Чаша басейну забетонована, закінчена цегляна кладка. Попереду ще багато робіт, однак до кінця року спортивний об’єкт планують завершити», – зазначив в.о. директора департаменту з питань будівництва та архітектури Андрій Ярусевич.

Реконструйований басейн довжиною 30 метрів матиме 5 доріжок для плавання. У приміщенні будуть тренерські, гардеробні та душові кімнати. Саме ж приміщення планують утеплити, а покрівлю – повністю замінити. Також передбачене й встановлення пандуса для осіб з інвалідністю.

За словами директорки ЗОШ №7 Ніни Поліщук, відвідувати відремонтований басейн зможуть не лише учні школи, а й усі діти Дубна.

«Батьки, учні та працівники школи завдячують програмі «Велике будівництво» за відновлення спортивного об’єкта. Басейн – це запорука того, що діти будуть здоровими та зможуть розвиватися фізично. Приємно й те, що будівельні роботи дійсно йдуть в активному темпі. Сподіваюсь, що приміщення, яке простоювало 8 років, знову буде використовуватись ефективно», – ділиться враженнями Ніна Поліщук.

Нагадаємо, в рамках «Великого будівництва» в області будують або реконструюють 16 об’єктів.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram