У Рівному відбувся обласний конкурс зі стендового моделювання

✈ Маленькі літаки, бронемашини, кораблі й діорами — не просто моделі, а результат кропіткої праці, технічної уяви та любові до історії. Атмосферу творчості й натхнення створив відкритий обласний конкурс учнівської молоді зі стендового моделювання, який провели у “Центрі національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти” РОР спільно з обласним краєзнавчим музеєм.

Конкурс має на меті популяризувати технічну творчість серед учнів, розвивати їхнє інженерне мислення та підтримувати талановитих вихованців, які відтворюють історико-технічну спадщину у мініатюрі.

☑ Цьогоріч свої роботи представили 27 учасників із Рівненської, Дубенської міських та Гощанської селищної територіальних громад. Юні майстри змагалися у номінаціях: авіаційна техніка, бронетехніка, автомобільна техніка, флот, діорами та паперові моделі.

Конкурс складався з двох етапів — виставкової частини та оцінювання журі. Переможців визначали за історичною достовірністю, технічною точністю, якістю виконання та загальним художнім враженням.

Такі конкурси показують, наскільки різноманітною може бути дитяча творчість — від малюнка до складної технічної моделі.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram