У Рівному нагородили переможців ІІІ етапу XІX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

   

В Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці 10 березня відбулись урочистості, присвячені вшануванню переможців ІІІ етапу XІX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» та їх вчителів. Цьогоріч темою конкурсу стали слова Василя Симоненка: «Ради тебе перли в душі сію, ради тебе мислю і творю».

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості має дев’ятнадцятирічну історію і користується незмінною популярністю серед юних обдарувань Рівненщини – це одна із мільйонів стежин, що веде нас до джерела  людської мудрості, до спадщини  Тараса Григоровича Шевченка. Ідея, закладена в основу конкурсу – об’єднання зусиль підростаючого покоління, шлях до зближення, пізнання один одного, до великої соборності, про яку так мріяв Тарас Григорович.

Цього року у своїх роботах учасники продемонстрували не лише майстерність, розвинені навички та невпинний пошук натхнення. Перш за все, вони довели, що молоде українське покоління – це люди, які усвідомлюють себе українцями, єдиною нацією, відчувають гордість за своїх предків, історію, засвідчують власну життєву позицію.

У церемонії  нагородження взяли участь начальниця відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Кацеба, начальниця управління культури і туризму облдержадміністрації Любов Романюк, голова правління обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Іван Вєтров, членкиня правління обласної «Просвіти» Наталія Савчук.

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої» змагалися учні навчальних та позашкільних закладів, шкіл естетичного виховання, професійно-технічних училищ області. На конкурс були представлені роботи у чотирьох номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література», «Історія України і державотворення».

Серед усіх учасників двадцять стали переможцями. Їх нагородили дипломами та подарунками. Відзнаки отримали й педагоги, що підготували дітей до конкурсу.

У номінації «Література» переможцями стали:

Андрієш Валерія, учениця Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівської районної ради;

Клименко Гліб, учень КЗ «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради;

Поліщук Дарія, учениця Рівненської спеціалізованої школи  І – ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради;

Руднік Юлія, учениця Володимирецького районного колегіуму;

Сергієнко Ольга, учениця Новокорецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Корецької районної ради.

У номінації «Історія України та державотворення» перемогу місця здобули:

Вус Мирослава, учениця Карпилівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради;

Ікавчук Анастасія, учениця Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради;

Мирончук Марина, вихованка Корецького районного будинку школярів;

Посільська Софія, учениця Мирогощанської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району;

Шевчук Назар, учень КЗ «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

Найкращими у номінації «Образотворче мистецтво» стали:

Курова Єлизавета, учениця Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради;

Левчук  Валерія, учениця КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А. І. Мартиненка» Рівненської міської ради;

Мінчук Олена, учениця Яринівської загальноосвітньої школи  І – ІІ ступенів Сарненського району;

Рудик Катерина, учениця КЗ «Млинівська дитяча художня школа» Млинівської селищної ради;

Хом’якова Марта, учениця КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А. І. Мартиненка» Рівненської міської ради.

Переможці у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:

Барига Андрій, учень Здовбицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Дубенської районної ради;

Бортманський Микола, учень ДНЗ «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище»;

Гладунська Інна, учениця ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»;

Дудіч Анастасія, вихованка Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради;

Сидорчук  Анастасія, вихованка Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради.

Учнів-переможців у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» нагородили дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками, а вчителів – грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації та обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

Підбірки книг на патріотичну тематику отримали переможці конкурсу від голови правління обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Івана Вєтрова.

Переможниці конкурсу читців-декламаторів творчості Шевченка, учениці Здолбунівської загальноосвітньої школи № 3 Олеся Коружинець та Яна Садовська підготували композицію за творами Шевченка «А дівочі літа молодії».

Під час заходу звучала бандура та народні пісні у виконанні студентів музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету. Панувала колоритна атмосфера української державності та єдності.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram