У Рівненській обласній військовій адміністрації сьогодні підписали меморандум про співпрацю з ІТ-бізнесом та освітою

   
⚡Відтепер наша область стала пілотною у соціальному проєкті, який допоможе старшокласникам долучитися до ІТ. Освітяни Рівненщини розпочали співпрацю з некомерційною корпорацією «Global Grid Ford Learning».
?️«Це соціальна ініціатива для старшокласників. Ми впроваджуємо безкоштовні курси з ІТ-технологій, які стануть першим кроком у майбутній кар’єрі. Такі заняття триватимуть від 3 до 6 місяців. По їх завершенню підлітки отримають сертифікати», – розповів генеральний менеджер з технологій компанії Олександр Стасюк.
?Голова правління рівненського ІТ-кластеру В’ячеслав Мельник зазначив, що у такий непростий час необхідно ще більше підтримувати підлітків. Саме така можливість дистанційно отримувати знання і вміння допоможе знайти себе. До 1 вересня вже буде результат.
?«Ми маємо масштабувати на теренах області цей проєкт. Важливо, аби випускники мали змогу продовжити розвиток здібностей, увійти у цифрову освітню інфраструктуру. Курси проводитимуть за допомогою спеціальної освітньої платформи», – підсумував директор департаменту освіти і науки РВА Петро Коржевський.

Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram