У Рівненській ОДА обговорили ситуацію щодо будівництва школи у Вирах

   

Кроки щодо будівництва нової школи у селі Вири Сарненського району обговорили у Рівненській ОДА.

Нагадаємо, вчора батьки не пустили дітей в школу через переповненість закладу. Нині там навчається шість сотень учнів, а приміщення розраховане на 220.

Із керівництвом Вирівської ОТГ зустрівся голова ОДА Віталій Коваль, його перший заступник Сергій Подолін, голова Сарненської РДА Олександр Кохан, представники управлінь.

«Ситуацію у Вирах знаю. Це село із однією з найвищих народжуваностей в області, тому будівництво нової школи там повинно точно розпочатися. Але, першим кроком має стати те, що діти підуть у школу. Після цього ми разом з профільним заступником і департаментом будівництва розглядаємо алгоритм дій», – зазначив Віталій Коваль.

Він пояснив, що на фінансування з державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік комісія включила ті 13 об’єктів,  будівництво яких вже розпочалося. Разом з тим, стартує конкурс на наступний рік, і громада може подавати пропозиції. Також почати будівництво можна і буде з коштів місцевого бюджету, зокрема, на сьогодні район має вільні залишки освітньої субвенції.

Пропозиції щодо початку будівництва школи у Вирах в ОДА розглянуть після того, як в селі буде відновлено освітній процес, адже діти не повинні переривати навчання.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram