У рамках «Великого будівництва» у Корнині відновлюють старе приміщення школи

   

У селі Корнин Рівненського району триває реконструкція ліцею. Так, біля діючого навчального закладу відновлюють старе приміщення. Там буде двоповерхова початкова школа.

Новеньку школу у Корнині збудували у 2017 році за сприяння ДФРР. Тоді до існуючого приміщення добудували новий корпус. Після реконструкції будівля стала втричі більшою. Проте нині постало питання у збільшенні потужності закладу. Тож зараз будівельники відновлюють старе приміщення. Це стало можливим завдяки президентській програмі «Велике будівництво»

Так, будівельники вже підсилили конструкції старої будівлі, встановили вікна та влаштували нову покрівлю. Після чого виконуватимуть внутрішні роботи.

У новому крилі двоповерхового закладу буде початкова школа, де розмістяться 8 класних кімнат та велика рекреаційна зона для ігор. Загалом ліцей розрахований на 320 учнів.

«В цей складний для країни час ми продовжуємо програму «Велике будівництво». Окрім школи в Корнині ми працюємо над реалізацією й інших важливих об’єктів – це масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг. Позиція Президента та Уряду – інфраструктурна модернізація кожного регіону. Тому будівництво не можна зупиняти навіть попри карантинні обмеження», – наголошує голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Загалом, нагадаємо, в рамках президентського проєкту «Велике будівництво» на Рівненщині заплановано спорудження або реконструкція 5 шкіл, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів, а також 73 км доріг.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram