У п’яти районах Рівненщини можуть відновити роботу дитячих садочків

   

На Рівненщині послаблюють карантинні заходи у зв’язку з покращенням епідеміологічної ситуації. Зокрема в області дозволили відкрити дитячі садочки у 5-ти районах.

Таке рішення прийняла обласна комісія з ТЕБ та НС під керівництвом голови ОДА Віталія Коваля. Обов’язковою умовою відкриття закладів є суворе дотримання протиепідемічних заходів.

«Завдання №1 – зберегти життя і здоров’я людей. Наші епідеміологи констатують зниження захворюваності. Тому сьогодні ми говоримо про відкриття творчих студій та гуртків для дітей в області. Для підготовки до спортивних змагань – такі ж умови. Я сам спортсмен і чітко розумію, що таке відсутність професійних тренувань. Тож в області ми дозволяємо підготовку до змагань і тренування. Щодо роботи дитячих садочків, то рекомендуємо їх відкривати лише там, де це дозволяє епідемічна ситуація. А саме – у Демидівському, Радивилівському, Корецькому, Дубровицькому та Дубенському районах, крім міста Дубно», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Загалом епідеміологи прогнозують в цих районах стабільну ситуацію і надалі. Кількість інфікованих там менше 40 активних хворих на 100 тисяч населення.

При відкритті садочків жителям Рівненщини необхідно буде дотримуватися усіх рекомендацій Головного санітарного лікаря України, серед яких:

 обов’язковий температурний скринінг;

 батьки не повинні заходити в садочок, вихователі зустрічають дітей на вулиці;

організація усіх протиепідемічних заходів, тощо.

«Продовжуємо щодня аналізувати епідситуацію й в інших районах і містах області. Коли кількість хворих на коронавірус там знизиться, також будемо рекомендувати відкривати садочки і соціальні об’єкти. Якщо кількість хворих зростатиме або правила карантину в таких закладах будуть порушуватися, ми їх знову закриємо», – додав голова ОДА.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram