Мова йде про велику відповідальність, яка лягла на плечі педагогічних працівників. Адже освітяни – одна з потужних армій українців, а їхній внесок в освітній процес та виховання дітей є неоціненним. Вони працюють над зміцненням основ української державності, роблять нашу країну сучасною та розвиненою, а українців – розумними та людяними.
Освітяни сьогодні – це люди, які з перших днів війни долучились до волонтерства, або без зайвих вагань заступили на службу в лави Збройних Сил України і нині захищають Батьківщину зі зброєю в руках на фронті.
Тож, з нагоди Дня працівника освіти особливо важливо відзначити на розширеній нараді з технологіями дистанційної подачі інформації тих, хто впевнено тримає освітній фронт.
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/000.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/111-9.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/222-4.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/333-2.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/444-2.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/666-1.jpg)