Сьогодні у Рівному відбулося тестування з іноземних мов

   
Для проходження тестів з німецької, французької та іспанської мов на території Рівненської області зареєструвалось 97 учасників. Школа № 11 м. Рівного – єдиний пункт тестування з іноземних мов, що приймав сьогодні школярів у нашій області. Для них працювало 8 аудиторій.

Допуск учасників до пункту тестування розпочався о 9:50 і тривав до 10:50 годин.

Із зареєстрованих 97 учнів на тестування не прийшло 48, що становить 50%  від зареєстрованих.

На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин.

Тестування пройшло успішно завдяки чіткій організаційній роботі персоналу пунктів тестування, пов’язаній із реєстрацією учасників, забезпеченням правопорядку та дотриманням необхідних протиепідемічних заходів.

 

Усі учні прийшли до пунктів тестування з необхідним пакетом документів. Учениця 11 класу Руднік Тетяна поділилася своїми планами:

“Я приїхала на іспит із Вараської громади, із села Більська Воля.  Люблю і знаю німецьку мову, тому вирішила випробувати свої сили з цього предмету. Планую вступати до Вінницького або Івано-Франківського вищого навчального закладу за спеціальністю “Банківська справа” “.

Стрижеус Дмитро теж приїхав із Вараського району до Рівного складати іспит з німецької мови, оскільки в школі з 2 класу вивчає цю мову. Дмитру легко дається німецька мова. Після успішних іспитів буде будувати плани на майбутнє.

Варто зауважити, що для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 18 червня 2021 року.

Наступне тестування з англійської мови відбудеться уже завтра, 25 травня.

Управління освіти і науки Рівненської ОДА зичить усім успіхів!


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram