«Що для мене Україна?»: Рівнян запрошують долучитися до творчого конкурсу в рамках 30-річчя Незалежності

   

Стартував Всеукраїнський культурно-освітній конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?». Він приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

Як розповідають організатори, участь у конкурсі можуть взяти діти віком від 3 до 18 років.

Конкурс проводиться за двома категоріями — фотографія та малюнок.

Номінації в категорії «Фотографія» (за тематикою, без вікового розподілу):

• Українські традиції (на фото мають бути відображені традиції вашої родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо);

• Визначні місця моєї малої Батьківщини (на фото мають бути відображені місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій Ви мешкаєте).

Номінації в категорії «Малюнок» (за віком):

 

• Перша Молодша група. Індивідуальна робота (від 3 до 5 років);

 

• Перша Молодша група. Колективна робота (від 3 до 5 років);

 

• Друга Молодша група. Індивідуальна робота (від 6 до 10 років);

 

• Друга Молодша група. Колективна робота (від 6 до 10 років);

 

• Середня група. Індивідуальна робота (від 11 до 14 років);

 

• Середня група. Колективна робота (від 11 до 14 років);

 

• Старша група. Індивідуальна робота (від 15 до 18 років);

 

• Старша група. Колективна робота (від 15 до 18 років).

Колективною вважається робота, яку виконано не більше, ніж 3 особами.

Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу; виконуються в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А3. Малюнки можуть бути виконані у форматі міні-коміксу чи «мему» (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Що для мене Україна». Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.

Вимоги до робіт та їх доставка:

Конкурсна робота (у відсканованому форматі, JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку чи фото) подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу uwcfua@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Що для мене Україна») до 13 серпня 2021 року включно.


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram