Серіали навчать українців цифрової грамотності

   

Цифрова грамотність – важлива вимога сьогодення. І мова йде не просто про вміння користуватися комп’ютером, чи смартфоном.Навчити мільйони українців цифровій грамотності – такою є мета Уряду. Для її реалізації Міністерство цифрової трансформації України запустило онлайн платформу цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

Портал має різні розділи – для вчителів та батьків, для школярів або бізнесу і стартапів. Наразі на онлайн платформі з цифрової грамотності доступні декілька освітніх серіалів на різні теми. Кожен, хто успішно здасть фінальне тестування, отримає електронний сертифікат. Ним можна поділитися у соціальних мережах або завантажити
За даними дослідження з цифрової грамотності населення, у 2019 році 53% українців не мали базового рівня цифрових навичок. А 15,1% з них віком 60-70 років не володіли цифровими навичками взагалі. Цікаво, що українці зацікавлені в навчанні цифровим навичкам. Це підтвердили 47% опитаних українців віком 18-70 років.
«Цифрова грамотність – важлива вимога сьогодення. І мова йде не просто про вміння користуватися комп’ютером, чи смартфоном. А про здатність ефективно використовувати сучасні цифрові технології як в роботі, так і під час оформлення соціальних виплат чи оплати комунальних послуг. Важливо, що освітні ролики є для різних категорій слухачів – для початківців, держслужбовців, підприємців, школярів», – прокоментувала заступник голови ОДА з питань цифрової трансформації Іванна Смачило.

https://osvita.diia.gov.ua


Поширити: Поширити у Фейсбук
  Поширити у Telegram